imaginepr.pl

Szukamy idealnego uczestnika InternetBeta 2010

Szukamy idealnego uczestnika InternetBeta 2010
Fot.: internetbeta.pl
Dla wszystkich, którzy jeszcze nie podjęli decyzji, czy jechać na InternetBeta 2010, mamy dobrą wiadomość. Mamy do rozdania jedno zaproszenie na wrześniową konferencję. Aby je zdobyć, wystarczy wziąć udział w małym „autopromocyjnym konkursie”.
Do wygrania jest jedno zaproszenie na konferencję InternetBeta 2010, która odbędzie się w Rzeszowie w dniach 15-17 września. Kto był w ubiegłym roku, ten wie, dlaczego warto pojawić się za półtora miesiąca w stolicy województwa podkarpackiego. Natomiast osoby, które jeszcze nie miały styczności z tym jednym z ważniejszych w polskiej branży internetowej wydarzeń, zachęcamy do zapoznania się z tegoroczną listą prelegentów na stronie internetbeta.pl. To powinno Was przekonać! :)

Aby wziąć udział w konkursie wystarczy odrobina kreatywności, poparta szczyptą umiejętności autopromocji. Trzeba napisać, dlaczego to właśnie Wy jesteście najlepszymi kandydatami, którzy bez dwóch zdań powinni wziąć udział w tej trzydniowej konferencji. Autor najciekawszego uzasadnienia otrzyma zaproszenie. Swoje propozycje należy przesyłać na adres internetbeta@imaginepr.pl do najbliższego wtorku (3 sierpnia). Nie zapomnijcie, że aby wziąć udział w konkursie, trzeba być fanem strony InternetBeta na Facebooku.

Rozwiązanie konkursu 4 sierpnia na blogu ImaginePR oraz na facebookowej stronie InternetBeta.

Regulamin konkursu
Wczytuje komentarze

Newsletter

Zapisz się

zamknij Wyślij

Kontakt

Grzegorz Miłkowski

tel. +48 609 349 349

g.milkowski@imaginepr.pl
RSS