imaginepr.pl

Idealnym uczestnikiem InternetBeta jest...

Idealnym uczestnikiem InternetBeta jest...
Fot.: internetbeta.pl
...Danuta Stanuch, która ujęła nas motoryzacyjnym zacięciem, odwagą zagłębienia się w mroczne zakamarki umysłów internautów oraz oryginalną propozycją aranżacji wejścia do Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania, w której odbędzie się konferencja.
Na naszą skrzynkę nadesłano sporo zgłoszeń – gorszych bądź lepszych. Wybraliśmy jednak uzasadnienie Danuty Stanuch, która – według nas – potraktowała całą sprawę z największym dystansem. Otrzymuje ona zaproszenie, dzięki któremu będzie mogła spędzić trzy wrześniowe dni, nurzając się w tematach przesiąkniętych internetem. A oto jak uzasadniła swoją kandydaturę:

Autoreklama mojej osoby jako idealnego uczestnika konferencji InternetBeta będzie krótka, niepoprawna politycznie i przesycona szowinizmem. Las powodów, a nie krzyży sprawia, że muszę tam być. Wymienią tylko trzy. Każdy będzie stanowił wyzwanie na poszczególny dzień.

Dzień 1- Zamierzam pojechać tam samochodem i udowodnić, że kobieta potrafi cała i zdrowa przebyć trasę Kraków- Rzeszów.
(Gdyż wiemy, że kobiety są równie dobrymi kierowcami, jak mężczyźni. W przeciwieństwie do mężczyzn jednak, są one cierpliwymi kierowcami, więc przebycie trasy usłanej remontami, zwężeniami, wykopkami, odpoczywającymi robotnikami i licznymi zakorkowaniami nie będzie stanowiło dla zwyciężczyni najmniejszego problemu - red.)

Dzień 2- Poświęcę na zrozumienie motywacji i rys pschologiczny internatów, jak tego w załączniku (do maila dołączona była prezentacja z pewnym fantazyjnie pozującym panem, który tła do swoich zdjęć dolepiał najprawdopodobniej w znanym i kochamym Paincie – red.). Sama próbowałam odczytać źródła tej kreatywności, ale już wiem, że potrzebni mi są do tego eksperci.
(Zgadzamy się w 100%. Aby zgłębić zakamarki umysłu niektórych internautów potrzebni są prawdziwi eksperci, którzy nie przebierają w środkach. W skrajnych przypadkach z takim wyzwaniem może sobie poradzić jedynie Dom Cobb, który przeprowadzi w takim umyśle małą, nikomu nieszkodzącą i radosną incepcję - red.)

Dzień 3- Zamknięcie konferencji chciałabym uczcić postawieniem Krzyża pod rzeszowską Wyższą Szkołą Informatyki i Zarządzania.
(Bo po prostu chcemy to zobaczyć :) - red.)

Mam nadzieję, że fakt iż jestem kobietą nie zdeklasuje mnie w tej nierównej walce o uczestnictwo.
(Walka na słowa nigdy nie jest nierówna, a ta została zdecydowanie wygrana! -red.)

Zwyciężczyni gratulujemy. Do zobaczenia na InternetBeta! :)
Wczytuje komentarze

Newsletter

Zapisz się

zamknij Wyślij

Kontakt

Grzegorz Miłkowski

tel. +48 609 349 349

g.milkowski@imaginepr.pl
RSS