imaginepr.pl

Kolor i Wnętrze - społeczność kochająca piękne wnętrza

Kolor i Wnętrze - społeczność kochająca piękne wnętrza
Fot.: koloriwnetrze.pl
Kolor i Wnętrze to nowy serwis tematyczny, który specjalizuje się w aranżacji wnętrz. Można w nim znaleźć artykuły oraz newsy na tematy związane z urządzaniem przestrzeni domowej. Oprócz tego treść serwisu budują sami internauci, którzy prezentują w nim własne pomysły na urządzenie mieszkania.
Kolor i Wnętrze wystartowało w połowie czerwca, teraz jednak możemy już oficjalnie o nim powiedzieć i pochwalić się kilkoma efektami naszej pracy.

Za realizację oraz obsługę koloriwnętrze.pl odpowiada nasz partner – agencja interaktywna Insignia. A wsparcie merytoryczne oraz organizacja pracy redakcji to już nasza działka.

Redaktor prowadzącą została Anna Chodacka, wcześniej dziennikarka m.in. Gazety Wyborczej oraz Interaktywnie.com. Partnerem serwisu jest znany producent farb – firma Dekoral.

Serwis podzielony jest na trzy główne sekcje: artykuły, metamorfozy oraz aranżacje.

Artykuły to codzienna dawka informacji na tematy związane ze światem aranżacji wnętrz, designu oraz wystroju. Redakcja przygotowuje materiały poradnikowe, informacyjne oraz wyszukuje ciekawostki, które mogą zainspirować do zmian we własnym mieszkaniu.

Aranżacje to miejsce oddane w ręce internautów. W tej sekcji mogą pochwalić się swoimi pomysłami na urządzenie mieszkania, pokazać jakim zmianom je poddali czy poprosić o opinie na temat swoich pomysłów.

Najchętniej jednak odwiedzaną przez czytelników sekcją są „Metamorfozy”, w których mieszkania internautów oddawane są na warsztat projektantów współpracujących z serwisem Kolor i Wnętrze. W „Metamorfozach” spośród zgłoszonych przez internautów propozycji wybierane są pomieszczenia, dla których specjaliści przygotują całkowicie nowe aranżacje. Cały proces kreowania projektu odbywa się jawnie, dzięki czemu wszyscy czytelnicy mogą podglądać w jaki sposób ewoluuje pomieszczenie.

Na koniec pochwalimy się. Koloriwnętrze.pl ma już blisko 1000 zarejestrowanych użytkowników, którzy codziennie dyskutują na tematy związane z aranżacją wnętrz. Bardzo aktywna jest również społeczność zgromadzona wokół strony na Facebooku. Kolor i Wnętrze w krótkim czasie zgromadziło w tym serwisie społecznościowym więcej „fanów” niż pozostałe polskie media wnętrzarskie. A to wszystko w ciągu niewiele ponad dwóch miesięcy od premiery.
Wczytuje komentarze

Newsletter

Zapisz się

zamknij Wyślij

Kontakt

Grzegorz Miłkowski

tel. +48 609 349 349

g.milkowski@imaginepr.pl
RSS