imaginepr.pl

10 June
Grzegorz Miłkowski

Na rynku debiutuje pismo dla kobiet, które chcą bardziej

Na rynku debiutuje pismo dla kobiet, które chcą bardziej
fot: EksMagazyn
EksMagazyn to unikalne w skali kraju przedsięwzięcie, które zdefiniuje na nowo pojęcie „magazyn kobiecy". We wrześniu w sieci zadebiutował portal dla kobiet - eksmagazyn.pl. A już w październiku w kioskach pojawi się miesięcznik pod tym samym tytułem.
W EksMagazynie znajdą się m.in. autorskie treści najwyższej jakości, a przede wszystkim dwa działy, których próżno szukać gdziekolwiek indziej: męskie metamorfozy oraz sesja prezentująca męskie akty. Nie zabraknie również popularnych działów, jak seks, zdrowie, uroda, design, moda, podróże.

Wydawcą pisma jest krakowskie Wydawnictwo Press Factory, redaktor naczelną - Aneta Zadroga, dziennikarka m.in. Gazety Wyborczej, mediów specjalistycznych w dziedzinie internetu i korespondentka mediów zagranicznych. Zespół tworzą doświadczeni dziennikarze ogólnopolskich mediów opiniotwórczych i informacyjnych.

EksMagazyn będzie funkcjonować równocześnie na trzech platformach dystrybucji. Magazyn papierowy poprzedza aktualizowany codziennie serwis internetowy, który nastawiony jest na czytelniczki oczekujące szybkiej, sprawnie dobranej i napisanej informacji. Tradycyjny miesięcznik z unikalnymi artykułami oraz fotografiami trafi na rynek półtora miesiąca po premierze serwisu i będzie bardziej luksusową wersją, przeznaczoną dla wymagających czytelniczek, które preferują tradycyjne media. Dla kobiet, które lubią mieć ulubiony magazyn zawsze pod ręką, ale w formie elektronicznej przewidziano też specjalne e-wydanie pisma.

EksMagazyn w wersji papierowej pojawi się na rynku w połowie października 2010 roku. Dostępny będzie w Warszawie i Krakowie w kilkuset punktach - modnych pubach i restauracjach, salonach piękności, ośrodkach SPA, salonach fryzjerskich, a także w e-sprzedaży. Od listopada będzie dostępny w sprzedaży detalicznej w wybranych punktach prasowych. Nakład pierwszego numeru wyniesie 2 tys. egzemplarzy.

Miesięcznik oraz portal powstały z myślą o kobietach aktywnych, wymagających, lubiących zabawę i dobrą rozrywkę najwyższych lotów. Kobietach, które wyznaczają sobie ambitne cele i nie boją się marzyć o rzeczach ekstrawaganckich i wymykających się szarej codzienności. Takich, które lubią fantazjować, ale kiedy trzeba twardo stąpają po ziemi. Kobietach, które chcą bardziej.

Serwis eksmagazyn.pl zrealizowała Insignia - najskuteczniejsza według klientów agencja interaktywna w Polsce (zgodnie z badaniem satysfakcji klientów agencji interaktywnych przeprowadzonym przez Millward Brown SMG/KRC na zlecenie Media&Marketing Polska). Za doradztwo z zakresu komunikacji, użyteczności oraz strategii online dla serwisu internetowego odpowiada ImaginePR.

A na razie uchylamy rąbek tajemnicy i prezentujemy film, który został nakręcony podczas sesji fotograficznej z bohaterem pierwszego numeru.

 

Wczytuje komentarze

Newsletter

Zapisz się

zamknij Wyślij

Kontakt

Grzegorz Miłkowski

tel. +48 609 349 349

g.milkowski@imaginepr.pl
RSS