imaginepr.pl

18 October
Grzegorz Miłkowski

SEM Specialist - nowy magazyn o marketingu w wyszukiwarkach

SEM Specialist - nowy magazyn o marketingu w wyszukiwarkach
fot: SEM Specialist

Dziś na rynku zadebiutował nowy kwartalnik, który w całości poświęcony jest marketingowi w wyszukiwarkach. Magazyn kierowany jest do agencji interaktywnych oraz firm, które posiadają samodzielne działy marketingu.

SEM Specialist to pierwsza i jak na razie jedyna tego typu cykliczna publikacja, w tworzenie której zaangażowali się eksperci i praktycy branży SEM.

 

Redaktorem naczelnym został Leszek Wolany, który ma kilkuletnie doświadczenie w branży, w tym m.in. tworzenie od podstaw usług SEM w Infinity Group, zarządzanie działem SEM w Hypermedia (Isobar Polska) oraz strategiczno-doradcze podeście do marketingu w wyszukiwarkach i łączenie go z innymi formami e-marketingu w Y&R / MaxWeber.

 

SEM Specialist wydawany będzie w cyklu kwartalnym. Grupą docelową dla magazynu są przede wszystkim firmy, posiadające wewnętrzne działy marketingu, a w nich osoby zajmujące się prowadzeniem lub nadzorowaniem działań promocyjnych w wyszukiwarkach. Oprócz tego kwartalnik kierowany będzie do agencji zajmujących się działaniami z zakresu marketingu w wyszukiwarkach.

 

A po szczegóły odsyłam na stronę www.semspecialist.pl. Miłej lektury :)

Wczytuje komentarze

Newsletter

Zapisz się

zamknij Wyślij

Kontakt

Grzegorz Miłkowski

tel. +48 609 349 349

g.milkowski@imaginepr.pl
RSS