imaginepr.pl

05 April
Bogumiła Matuszewska

Siemens Fresh Look: Zakupy z Karoliną Malinowską

Siemens Fresh Look: Zakupy z Karoliną Malinowską
fot.: Marcin Walczak
15 kwietnia w centrum Złote Tarasy w Warszawie odbył się finał konkursu Siemens Fresh Look, jaki wraz z agencją interaktywną Insignia realizowaliśmy dla marki Siemens. Karolina Malinowska wraz z siedmioma finalistami wybrała się na zakupy do najlepszych sklepów w galerii.
Zakupy rozpoczęły się już o 9 rano od kawy i wspólnych, zapoznawczo-integracyjnych rozmów. Przed godziną 10 finaliści, Karolina Malinowska i przedstawicieli naszego zespołu wybrali się na zakupy. Towarzysząca nam ekipa filmowa nagrywała zmagania laureatów pośród półek z ubraniami. Pytaliśmy  zwycięzców, czego szukają, jak podobają im się zakupy i co zamierzają zrobić z taką ilością pieniędzy (każdy z laureatów miał do wydania 3000 lub 1000 zł na ubrania). Oczywiście, całemu shoppingowi przewodniczyła Karolina Malinowska, która doradzała przy wyborze kreacji i dyskutowała z finalistami o sprawach mody, pytała o ich zainteresowania i marzenia.

W międzyczasie w specjalnej loży druga część naszej ekipy przeprowadzała szereg wywiadów z uczestnikami eventu, czyli zwycięzcami, Karoliną Malinowską, a także z Anną Drozdowską, senior brand manager Siemens. Rozmawialiśmy m.in. o projekcie Siemens Fresh Look, natomiast uczestnicy konkursu opowiadali o sobie, modzie, swoich wrażeniach z konkursu i emocjach związanych z finałem.

Co istotne szczególnie dla nas, już dawno nie słyszeliśmy tylu pochwał pod naszym adresem i na temat naszych projektów! Uczestnicy cieszyli się z wygranych i z możliwości udziału w zakupach z Karoliną Malinowską.

Pod koniec dnia zwycięzcy - już w nowych stylizacjach – wzięli udział w sesji zdjęciowej. W trakcie finału Anna Drozdowska wręczyła również nagrodę specjalną dla jednego z uczestników - suszarkę do ubrań marki Siemens. Otrzymała ją jedna z finalistek - Jessica Mercedes Kirschner, która uznana została za najbardziej zakręconą na punkcie mody osobę.

Chcecie przekonać się, jak wyglądały nasze zakupy? Zapoznajcie się z naszą fotorelacją i obejrzycie film z wydarzenia.


Wczytuje komentarze

Newsletter

Zapisz się

zamknij Wyślij

Kontakt

Grzegorz Miłkowski

tel. +48 609 349 349

[email protected]
RSS