imaginepr.pl

12 September
Katarzyna Leszczyńska-Bohdan

Dobrze zmiksowane przepisy dla marki Bosch AGD

Dobrze zmiksowane przepisy dla marki Bosch AGD
Dobrze zmiksowane przepisy - fanpage
Czy można gotować bez narzędzi? Można, jednak niekoniecznie będzie to przyjemne. Kampania Dobrze zmiksowane przepisy to miała na cenie zaprezentowanie możliwości blenderów marki Bosch.
Kampania promocyjna trwała 8 tygodni i była oparta przede wszystkim o komunikację na facebookowej stronie Dobrze zmiksowane przepisy.

Facebooka strona akcji bardzo szybko zbudowała zaangażowaną społeczność zainteresowaną gotowaniem. Użytkownicy dzielili się z nami swoimi przepisami, doświadczeniem, opiniami i zdjęciami. Dopytywali o funkcje sprzętu, doradzali innym użytkownikom w sprawach kulinarnych, w tym wykorzystywanego sprzętu.

Ponadto w konkursie kulinarnym Dobrze zmiksowane przepisy można było samemu sprawdzić jak działa blender – wygrywając go. Społeczność, którą zgromadziliśmy wokół marki idei "zmiksowanych przepisów" żywo reagowała na pytania i wiadomości pojawiające się na fan page. Fani sami dodawali  liczne komentarze i notki, tworząc wartościową stronę z poradami kulinarnymi. Po zakończeniu konkursu stworzyliśmy społecznościową e-książka z wytypowanymi przez internautów przepisami.

Efektem działań jest wciąż aktywna społeczność, która liczy blisko 6000 fanów, a prawie 14 000 użytkowników miesięcznie miało styczność ze stroną, co przełożyło się na ponad 700 000 wyświetleń postów strony i ponad 5000 wyświetleń pojedynczej wiadomości.
Wczytuje komentarze

Newsletter

Zapisz się

zamknij Wyślij

Kontakt

Grzegorz Miłkowski

tel. +48 609 349 349

[email protected]
RSS