imaginepr.pl

20 February
Bogumiła Matuszewska

Siemens FreshLook - projekt modowy dla marki Siemens

Siemens FreshLook - projekt modowy dla marki Siemens
Magazyn Siemens FreshLook
Już po raz drugi agencja Imagine PR wraz z agencją Insignia organizuje konkurs na najlepszą stylizację Siemens FreshLook, w którym do wygrania jest 3000 zł na zakupy z Karoliną Malinowską i suszarka do ubrań marki Siemens.
Zachęceni zeszłorocznym sukcesem zdecydowaliśmy wraz z marką Siemens na kontynuowanie projektu modowego Siemens FreshLook – tym razem w poszerzonej wersji. Po raz kolejny internauci mają możliwość wzięcia udziału w konkursie na najlepszą stylizację oraz współtworzenia społecznościowego e-magazynu o modzie razem z Karoliną Malinowską i Maciejem Zieniem.

Przygotowaliśmy 7 tematycznych edycji. Co dwa tygodnia dwie osoby wygrywają zakupy marzeń z Karoliną Malinowską warte 3000 zł (nagroda redakcji) oraz 1000 zł (nagroda czytelników). Na zakończenie akcji jeden z uczestników otrzyma innowacyjną suszarkę do ubrań marki Siemens.

Również co dwa tygodnie do rąk czytelników składany jest e-magazyn Siemens FreshLook, a w nim:
  • zdjęcia najlepszych stylizacji,
  • wywiady,
  • komentarze czytelników,
  • opinie Karoliny Malinowskiej,
  • teksty i zdjęcia projektów Macieja Zienia,
  • felietony blogerek,
  • projekty i teksty polskich projektantów mody  i wiele innych nowości.

Uruchomiliśmy blog modowy, na stronach którego publikujemy magazyn, stylizacje i teksty internatów, felietony Karoliny Malinowskiej i Macieja Zienia, nowości dotyczące mody i informacje na temat konkursu i całej akcji.

Dla tych, którzy chcieliby wyrazić swoja opinię na temat kreacji znanych polskich projektantów mody, przygotowaliśmy zabawę „Fresh or Trash”. Co dwa tygodnie ocenie poddawany jest nowy zestaw stylizacji. Najciekawsze z komentarzy publikowane są w magazynie Siemens FreshLook. Akcja toczy się na stronie Siemens FreshLook na Facebooku oraz na blogu.

Projekt spotkał się z dużym zainteresowaniem internautów, którzy mocno zangażowali się w projekt - nie tylko poprzez dodawanie konkursowych stylziacji. Część społeczności sama wychodzi z inicjatywą, przesyłając na adres redkacji lub dodając na fan page Siemens FreshLook rysunki swoich własnych projektów. Zdjęcia rysunków można zobaczyć w facebookowej galerii: "Wasze projekty".
Autor: Marta Janus

Projekt ma na celu uświadomienie inetrnautom, jak przydatne w codziennej trosce o ubrania może być posiadanie suszarki do ubrań. Więcej informacji na stronie www.siemensfreshlook.pl, na blogu akcji oraz na stronie na Facebooku.
Autor: Lila Garcia

Wczytuje komentarze

Newsletter

Zapisz się

zamknij Wyślij

Kontakt

Grzegorz Miłkowski

tel. +48 609 349 349

[email protected]
RSS