imaginepr.pl

O nas

Agencja Imagine PR specjalizuje się w budowaniu relacji swoich Klientów z rynkiem w oparciu o wartościową, angażującą odbiorców treść. Dzięki komunikacji wykorzystującej proponowane przez nas narzędzia, marki, dla których pracujemy, budują trwałe relacje z klientami, systematycznie rozwijając grupę odbiorców. 

W Imagine PR specjalizujemy się w działaniach wykorzystujących custom communication, marketing społecznościowy (social media marketing), marketing szeptany (WoMM - Word of Mouth Marketing) i wirusowy. Współpracujemy z doświadczonymi dziennikarzami oraz z trendsetterami - ekspertami w wybranych dziedzinach.

Bogate zaplecze merytoryczne oraz doświadczenie partnerów Imagine PR umożliwiają realizowanie nam usług z zakresu komunikacji na najwyższym poziomie. Pomagamy zarządzać wizerunkiem Klienta, dzięki czemu może on efektywnie budować, a następnie wykorzystywać swoją rynkową pozycję.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Partnerami Imagine PR są:


Insignia

Agencja interaktywna Insignia została uznana dwa razy z rzędu agencją marzeń marketerów (w badaniu Grand Check, przeprowadzonym przez TNS OBOP dla magazynu PRESS).Agencja performance marketingu, która specjalizuje się w dostarczaniu do serwisów internetowych swoich klientów wartościowego ruchu.